پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کسب رتبه برتر ، افتخاری دیگر برای حافظان جنگل
بازدید : 728 25 مهر 1392 ساعت 9:7 شماره :25340

کسب رتبه برتر ، افتخاری دیگر برای حافظان جنگل

شرکت تعاونی اعتبار منابع طبیعی وآبخیزداری گیلان به عنوان شرکت تعاونی برتر استان برگزیده شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان گیلان شرکت تعاونی اعتبار این اداره کل در هشتمین جشنواره تعاونی های برتر استانی و از میان 46 تعاونی فعال در سطح استان توانست رتبه برتر استانی را کسب نماید .

   گزارش روابط عمومی منابع طبیعی و آّبخیز داری گیلان حاکی از این است که به مناسبت هفته تعاون و بر اساس بررسی شاخص ها و عملکرد های  تعاونی های  فعال در گیلان ،  شرکت تعاونی اعتبار کارکنان  اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری گیلان توانست با رای اکثریت اعضای محترم کمیته ارزیابی هشتمین جشنواره تعاونی های برتر به عنوان شرکت تعاونی برتر استان در سال 1392 دست یابد .

   شرکت تعاونی اعتبار کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان گیلان از  سال   1374تحت شماره 3851در اداره ثبت شرکت های شهرستان رشت به ثبت رسیده و آغاز به کار نموده است که تاکنون با جذب تعداد یکصد نفر عضو توانسته است خدمات شایسته و مناسبی در اختیار اعضای خود قرار دهد .

   مهمترین عملکرد این شرکت تعاونی ارایه وام قرض الحسنه به اعضا بوده ،به طوری که در سال گذشته به تعداد 56 نفر از پرسنل شاغل و عضو شرکت تعاونی منابع طبیعی و آبخیز داری  گیلان اعم از اداره کل و یا شهرستان های تابعه استان مبلغ یک میلیاردو دویست میلیون ریال وام قرض الحسنه پرداخت شده است .

   این شرکت دارای 4عضو هیئت مدیره متشکل از رئیس هیئت مدیره  ،نایب رئیس ، مدیرعامل وبازرس می باشدکه به واسطه کسب عنوان تعاونی برتر سال جاری  از جانب قایم مقام وزیر تعاون ومدیریت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفته اند .

 روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان گیلان نیز ضمن تقدیر و تشکر از تمامی تلاش ها و عملکرد های شایسته صورت گرفته ، کسب عنوان تعاونی برتر گیلان را به تمامی همکاران به ویژه  مدیران ، کارکنان و اعضای محترم این شرکت تعاونی تبریک گفته و آرزوی توفیق بیش از پیش را دارد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :