پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تنویر فرهنگ حفاظت و صیانت از منابع طبیعی استان گیلان
بازدید : 146 15 خرداد 1399 ساعت 14:50 شماره :73301

تنویر فرهنگ حفاظت و صیانت از منابع طبیعی استان گیلان

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان گیلان، در راستای تنویر فرهنگ حفاظت و صیانت از منابع طبیعی بین آحاد اقشار جامعه، خصوصا مسافرین و گردشگران محترم به استان گیلان، در مورخه های 14 و 15 خرداد ماه سال جاری با حضور مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری، فرمانده یگان حفاظت، مسئول روابط عمومی و امور بین الملل، مسئول آموزش و ترویج و جمعی از پرسنل حفاظتی منابع طبیعی استان گیلان، اقدام به توزیع بسته های فرهنگی- ترویجی با موضوعات جلوگیری از آتش سوزی و اهمیت حفاظت از جنگلها و مراتع، با محوریت نقش مردم در این مهم در گردشگاهها، پارکهای جنگلی و مبادی ورودی استان گردید.
دکتر یوسف پور مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان در حاشیه این فعالیت فرهنگ ساز گفت: این اقدام به منظور توسعه فرهنگ حفاظت و صیانت از منابع طبیعی و ایجاد تغییرات مطلوب در دانش، بینش و رفتار اجتماعی گردشگران و مردم عزیزمان انجام گرفته و انشاا... تداوم این امور، بازخورد مناسبی بین آحاد مردم خواهد داشت.
استان گیلان با دارا بودن حدود یک میلیون هکتار اراضی ملی، جنگلی، مرتعی و ساحلی زیبا و بکر، از اصلی ترین مقاصد گردشگری به شمار می رود.

 

آلبوم تصاویر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :