پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - همکاری ناجا با منابع طبیعی در برخورد با متخلفین و قاچاقچیان چوب
بازدید : 60 5 آذر 1399 ساعت 9:22 شماره :79295

همکاری ناجا با منابع طبیعی در برخورد با متخلفین و قاچاقچیان چوب
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان گیلان به نقل از مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل‌ها، معاون مهندسی نیروی انتظامی گفت: عرصه هایی که در اختیار نیروی انتظامی است برای حفظ و نگهداری و ایجاد فضای سبز نیازمند آموزش از سوی منابع طبیعی است، از این رو همکاری های دوجانبه در زمینه فرهنگ‌سازی حفظ منابع طبیعی و فضای سبز بسیار موثر خواهد بود.
سردار محمد رضا اسحاقی همچنین افزود: با توجه به گستردگی عرصه‌های منابع‌طبیعی حوادث مختلفی آن را تهدید می‌کند که نیازمند همکاری های مشترک است.
در ادامه مسعود منصور رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور نیز از تلاش‌های یگان حفاظت منابع طبیعی تشکر کرد و گفت: یگان در سراسر کشور با گشت و مراقبت شبانه روزی از منابع طبیعی حفاظت می‌کند.
او گفت: ساماندهی حافظان منابع‌ طبیعی در دستور کار سازمان جنگل‌ها قرار دارد و نیروهای حفاظتی در سراسر کشور با لباس متحدالشکل و مجهز به امکانات حفاظتی با خودروی آرم‌دار به گشت و مراقبت در جنگل ها و مراتع می پردازند.
رییس سازمان جنگل‌ها با ابراز خشنودی از این نشست از همکاری ناجا با منابع‌طبیعی استقبال کرد  و گفت: عرصه‌های منابع‌طبیعی بسیار وسیع و گسترده است و منابع طبیعی بدون مشارکت مردم  و  حمایت‌های قضایی و  پشتیبانی نیروی انتظامی در صیانت از جنگل ها و مراتع نمی‌تواند به موفقیت دست یابد.

بر اساس این گزارش، توسعه همکاری‌ها و همانگی برای تشدید اقدامات حفاظتی عرضه‌های منابع‌طبیعی، توسعه زراعت چوب و فضای سبز در اراضی در اختیار نیروی انتظامی از مهمترین محورهای این نشست بود.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :