پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کوتاه شدن دست جاعلان سند پادگان نیروی دریایی بندرانزلی با حضور مسوولان دستگاه قضا در گیلان، سند جدید پادگان نیروی دریایی حسن رود بندرانزلی صادر و سند جعلی باطل شد.
بازدید : 46 24 اسفند 1399 ساعت 16:44 شماره :83816

کوتاه شدن دست جاعلان سند پادگان نیروی دریایی بندرانزلی با حضور مسوولان دستگاه قضا در گیلان، سند جدید پادگان نیروی دریایی حسن رود بندرانزلی صادر و سند جعلی باطل شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان امروز در بندرانزلی گفت: یکی از پیگیری‌های رییس قوه قضاییه در سفر اخیرش به استان گیلان، صدور سند مالکیت نیروی دریایی حسن رود بندرانزلی بود که این سند را فردی در سال۹۲ از طریق نیرنگ و تقلب برای پادگان نیروی دریایی حسن رود بندرانزلی اخذ کرده بود.

 

آقایی افزود: با ورود دستگاه قضا در سال۹۵ از معامله این ملک جلوگیری و به کمک منابع طبیعی سند قبلی این زمین باطل و در راستای اجرای ماده ۱۳ و ۳۹ قانون ملی شدن و حفاظت و بهره برداری از جنگل‌ها سند جدید صادر شد.

وی گفت: بر اساس ماده ۱ قانون ملی شدن جنگل‌ها اسنادی که قبلاً اشخاصی با حیله و نیرنگ و فریب این سند را اخذ کرده بودند لغو و ابطال شد و متخلفان هم با توجه به واکنش سختی که قانونگذار برای این نوع کلاهبرداران لحاظ کرده است مجازات خواهند شد.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با بیان اینکه مساحت تقریبی این ملک ۱۵۰هکتار و ارزش آن بیش از ۳۵هزار میلیارد تومان است گفت: متخلفان قصد معامله این ملک با ارتش را داشتند که دستگاه قضا مانع این معامله شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :