پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بیانیه حریم خصوصی کاربران
بیانیه حریم خصوصی کاربران

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

بیانیه حفظ حریم خصوصی درگاه الکترونیکی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان

اطلاعات شخصی هر فرد بخشی از حریم خصوصی وی محسوب میشود حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می شود بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیتهای جاری می گردد .هدف از این بیانیه آگاه ساختن شما در باره نحوه استفاده از اطلاعاتی است که هنگام بازدید از سایت / دریافت خدمت از جانب شما در یافت می گردد .

این اداره کل بر اساس ماده 7 تصویبنامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/12/1395 خودرا ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد وکاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند دریافت کرده واز انتشار آن یا در اختیار قراردادن آن به دیگران خود داری می نماید .

اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات ومحتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع واجازه قبلی با فرد یا موسسه دیگری در میان نخواهیم گذاشت

اطلاعاتی که اخذ میشود :

به منظور کار با این تارنما و با استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است اتخاذ شود که شامل موارد ذیل می باشد :

=         کد ملی

=         نام ونام خانوادگی

=         شمار ه تماس

=         رایانامه ( پست الکترونیک )

چگونگی بهره برداری از اطلاعات :

محل ذخیره اطلاعات ، نحوه استفاده از آنها ، افراد ویا اداره کلهایی که به آن دسترسی دارند به شرح ذیل می باشد :

کلیه اطلاعات درگاه الکترونیکی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان در سرورهای داخلی تحت نظارت اداره کل جنگلها ، مراتع وآبخیزداری کشور نگهداری می گردد و بالاترین سطوح امنیتی در آنها رعایت شده است .اطلاعات اخذ شده از کاربران صرفاً در اختیار متولیان رسیدگی به درخواستهای مطرح شده کاربران قرار خواهد گرفت این متولیان شامل واحدهای زیر مجموعه اداره کل جنگلها ، مراتع وآبخیزداری کشور می باشد .

امنیت اطلاعات :

ما اطمینان می دهیم که اطلاعات شما را به غیر از موارد ذکر شده در این بیانیه در اختیار هیچ اداره کل یا فرد و یا تارنمایی قرار نمی دهیم.

استفاده از کوکی :

به منظور بهبود استفاده از تارنما، از کوکی ها استفاده میشود. کوکی یک فایل متنی کوچک است که تارنما بر روی رایانه شخصی شما قرار میدهد تا بتواند اطلاعاتی در مورد استفاده از تارنما داشته باشد. شما می توانید با تغییر تنظیمات مرورگر خود، از استفاده کوکی ها جلوگیری نمائید.  

 

چاپ | ارسال به ديگران  |