پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دستورالعمل بروز رسانی وبسایت
دستورالعمل بروز رسانی وبسایت

اخبار 

بخش اخبار به صورت روزانه، 24 ساعت درمیان یا 48 ساعت در میان و به تناسب حجم اخبار موجود، بروز رسانی خواهد شد. اخرین اخبار در بخش میانی وبسایت و منوی آرشیو اخبار در منوهای سبز رنگ ستون سمت راست صفحه اصلی وبسایت قراردارد.

مناقصه ها و مزایده ها  

بخش مناقصه ها و مزایده ها در منوهای سبز رنگ ستون سمت راست صفحه اصلی واقع شده و محتوای آن بعد از درج یک  اگهی جدید ، بروز رسانی میگرد.

پرسش های متداول 

بخش پرسش های متداول در منوهای سبز رنگ ستون سمت راست صفحه اصلی واقع شده و محتوای آن در بازه های زمانی مختلف و به تناسب سوالاتی که از جانب کاربران سایت مطرح میگردد به روز خواهد شد.

 بخش قوانین

 بخش قوانین در منوهای سبز رنگ ستون سمت راست صفحه اصلی واقع شده و محتوای آن در صورت وجود تغییرات در قوانین یا وضع قوانین جدید، به روز رسانی شده و به اطلاع کاربران سایت خواهد رسید.

اطلاعیه ها و بخشنامه ها

 بخش اطلاعیه ها و بخشنامه ها در منوهای سبز رنگ ستون سمت راست صفحه اصلی واقع شده و محتوای آن در صورت وجود ثبت اطلاعیه یا بخشنامه جدید، به روز رسانی شده و به اطلاع کاربران سایت خواهد رسید.

فیش حقوقی

جهت سهولت دریافت فیش حقوقی برای همکاران شاغل و بازنشسته این اداره کل منویی تحت عنوان فیش حقوقی در ستون راست صفحه اصلی ایجاد شده و اطلاعات مربوط به فیش های حقوقی به صورت ماهانه به روز ریانی خواهد شد. 

چاپ | ارسال به ديگران  |