پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بیانه مالکیت معنوی و حق انتشار
بیانه مالکیت معنوی و حق انتشار

این وب‌سایت و همه محتوای آن تحت مالکیت معنوی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان و بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان صادر شده باشد.

هیچ نام تجاری، علائم تجاری، علائم خدماتی و آرم تجاری به منظور تبلیغات در وب‌سایت وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن خدمات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان یا دستگاه‌‌های بالادست یا زیرمجموعه و وابسته به آن استفاده شده‌اند.

ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایی غیر از سایت‌های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان  وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما، محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آن‌ها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود.

ممکن است شرایط استفاده از وب‌سایت و محتوای آن در زمان‌‌های نامشخص تغییر یابد. بنابراین پیش از هر بار انتشار مطلب از وب‌سایت، مجدد به این صفحه رجوع کرده و شرایط استفاده را بازخوانی کنید.

خواهشمند است ضمن رعایت نکات فوق، یادآور می‌شویم با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

چاپ | ارسال به ديگران  |